kasutajalugu

Kasutajalugu - Tulevara

Loe, kuidas Hausing aitab kaasa sellele, et Tulevaral oleks lihtsam ja efektiivsem hallata oma kinnisvaraportfelli. 
Umbes pool aastat tagasi lõime käed Tulevara OÜ-ga, kes pakub Eestis erinevaid ärikinnisvara lahendusi. Nende eesmärk on luua "kodu" igale ettevõttele ehk üks funktsionaalne äripind, mis on kasulik kõigi osapoolte ärihuvidele. Nende arenduste märksõnadeks on efektiivsus, halduse lihtsus, turvalisus ja innovatiivsed lahendused. Tulevara portfell on järjest kasvav ja sinna kuulub juba üle 60 000 m2 kinnisvara.

Väljakutse

Tulevara otsis oma portfelli halduseks platformi, kus saaks hallata kõike - alustades kiirete haldusmuredega ja lõpetades mugava lepingute ülevaatega. "Otsime viise, kuidas muuta meie tööprotsessid efektiivsemaks ja kuna kinnisvarahalduses on omad nüansid, siis selle lahendamiseks on parim lahendus võtta kasutusele kinnisvarale spetsialiseerunud tarkvara," selgitas Tulevara juhatuse liige Markus Jugala.
 

Lahendus

Valik osutus Hausingu kasuks, sest siin on kõige rohkem Tulevara vajadustele sobivaid funktsionaalsusi, mis ei vaja enam palju lisaarendusi ehk saab platvormi kohe kasutusele võtta. 

Hausing on parandanud erinevate protsesside juhtimist, näiteks haldustööd on liikunud ticketingi ehk piletite süsteemile. Lisaks on kasutusel: 
  • Portfelli ja selle lepingute haldus, 
  • Üüri- ja kommunaalarvete haldus, 
  • Ennetava hoolduse planeerimine. 
Järgmine funktsioon mis on koostöös Hausingu arendusmeeskonnaga kohe valmimas, on lahendus kaugloetavatele arvestitete ühendamiseks platvormiga.

Veel huvipakkuvaid postitusi

Logo Logo

Hausing Technologies OÜ

info@hausing.ee
Staatus Staatus

Broneeri demo

Sellel lehel kasutame küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustud küpsiste kasutamisega.